Modellik Eğitimi

Eğitimler

Modellik eğitimlerimiz sizlerin sadece kariyerlerinde ilerleyebilmesini sağlayan ve modellik mesleğini icra edebilmesini sağlayan eğitimlerden oluşmamaktadır. Modellik eğitimlerimiz çerçevesinde hedefimiz her zaman bizlere başvuran adayların sosyal yaşantılarını olumlu yönde etkileyebilecek, toplum içerisinde daha etkili olabilmesini sağlayacak ve etkili konuşabilmesini sağlayabilecek çalışmaları sergileyebilmektir.

Eğitim sürecimize dahil olduğunuz andan itibaren temel modellik eğitimlerimizin yanı sıra insan ilişkilerinde nasıl daha başarılı olunabileceği ve sosyal ortamlarda nasıl daha etkili bir kişilik sergilenebileceğiyle ilgili eğitimleri de sizlere sunmaktayız.

Hangi Projelerde Yer Alabilirsiniz?

Profesyonel şekilde poz verebilen, kameralar ve fotoğraf makineleri karşısında rahat bir duruş sergileyebilen ve defilelere katılmakta sıkıntı yaşamayacak olan modelleri Aypi Ajans olarak yetiştiriyoruz.

Modellik eğitimlerinizi tamamladıktan sonra çekilen profesyonel fotoğraflarınız moda tasarımcıları, yarışmalar, dizi projeleri, sinema projeleri ve reklam çalışmalarında kullanılabilmesi için kataloglara koyulur. Başvuru yaptığınız andan itibaren dilerseniz ajans bünyemizde yer alabilir ve çeşitli projelerde yer alabilme şansına da erişebilirsiniz.

Modellik Eğitiminin İçeriği Nedir?

Eğitimlerimiz temel duruş tekniklerinin öğretilmesi, vücut biçimlerinin orantılı halde olması, poz verebilme teknikleri, kıyafetlere göre duruş şekilleri, jest ve mimik çalışmaları, fotoğrafçılık bilgileri, müzik eşliğinde doğru yürüyüş gibi eğitim programlarını içermektedir.

Modellik eğitimi almak isteyen adaylarımız aynı zamanda portre çekim eğitimlerine de dahil olabilirler. Eğitim sürecinizi tamamladıktan sonra sinema, reklam, sahne sanatları, moda ve dizi gibi sektörlerde profesyonel anlamda yer almaya başlayabilirsiniz.