Çocuk Oyuncu Başvurusu

Geleceğe yönelik planlarınızı daha gerçekçi bir şekilde hayata geçirebilmeniz için oyunculuğun ilk adımlarını atmak üzere olan çocuklarınıza oyunculuk yapabilme imkanları tanıyoruz. Online olarak da başvurabileceğiniz çocuk oyuncu başvurularımız sayesinde Aypi Ajans olarak sizlere sağladığımız tüm avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Çocukların yer alabileceği reklam çalışmaları, sevilen dizilerde rol alabilme ve sinema sektöründe oyuncu olabilme gibi imkanları sizlere sunduğumuz ajansımızda yeni başvuru yapan oyuncu adayları ile tecrübeli ekibimiz birebir olarak ilgilenmektedir.

Hayallerinizi Ertelemeyin

Hayal edilen ünlü olabilme ve oyunculuk kariyerinde ilk adımları atabilme gibi konularda sizlere profesyonel destekler sunmaktayız. Reklam ve dizilerde rol alabilecek eğitimi gerektiği şekilde eksiksiz olarak ebeveynleri kontrolünde vermekteyiz.

Çocuk oyuncu başvurularımız aynı zamanda modellik ve mankenlik gibi konularda da değerlendirme altına alınmaktadır. Hizmetimiz ünlü olabilmek isteyen çocuk oyuncuların güvenilir bir şekilde bu isteklerini karşılayabilmek temelleri üzerine kuruludur.

Profesyonel Oyunculuğa Giden Yolda İlk Adımlar

Firmamıza başvuran seçkin yapım şirketlerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeyde eğitimini verdiğimiz çocuk oyuncu adaylarımız, ilerleyen dönemlerde profesyonel firmaların ihtiyaçlarına ve isteklerine cevap verebilecek niteliklere sahip olurlar.

Oyunculuğa gidilen yolda kesinlikle atlanmaması gereken ajans hizmetlerinden yararlandığınız zaman kaliteli hizmetlerimizden ve fırsatlarımızdan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bizlere başvuran proje sahiplerinin dizi, reklam ve film çalışmalarında çocuklarınızın yerini alabilmesini istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilir ve çocuk oyuncu başvuru formumuzu doldurmaya başlayabilirsiniz.