Tiyatro Eğitimi

Eğitimler

HOCALARIN HOCASI KAYHAN YILDIZOĞLU  İLE EĞİTİMLERİMİZ BAŞLADI

Aypi Ajans, Türk sinemasının ve Eğitim camiasının duayeni Hocamız KAYHAN YILDIZOĞLU ile yollarını birleştirdi ve akademi olarak sizere profesyonel tiyatro eğitimi ve temel oyunculuk eğitimi verecek. Kendisi kısaca tiyatro ile ilgili bilgi veriyor;

'' İnsanı insan ile birlikte insanca anlatma sanatı olan tiyatro, günümüzde oyuncuların kendilerini gösterebilecekleri en önemli alanlardan birisidir. Anlayabilme, kavrayabilme ve değerlendirme yetenekleri geliştirmesi gereken tiyatro oyuncularının bir bütün içerisinde tiyatro eğitimlerini almaları gereklidir.

Tiyatro Eğitimimizin Amacı

Tiyatronun kişiye sevdirilmesi, dayanışma ruhunun ortaya çıkartılması, kültür ve sanat alanında seviyeli kişiler yetiştirilmesi için bizler de Aypi Ajans olarak sizlere tiyatro eğitimlerimizi profesyonel anlamda sunmaktayız.

Tiyatro eğitimlerimizdeki amaç yalnızca tiyatro sanatına değil diğer tüm sanat dallarına kişilerin dikkatini ve ilgisini çekebilmektir. Kültürel ve sanatsal anlamda bireysel gelişiminize katkı sağlayarak oyunculuğu bir iş ve meslek olarak icra edebilmeniz için gerekli olan alt yapıyı sizlere sağlıyoruz.

KAYHAN HOCAMIZ Tiyatronun Temel Niteliklerini Sizlere Aktarıyor

Eğitim sürecimiz boyunca toplum yaşamı için ihtiyacınız olacak olan sorumluluk duygunuzu da geliştirirken, oyunculuğunuz için gerekli estetik algılama yeteneği, hızlı düşünebilme, akıcı ve güzel konuşabilme gibi konularda da sizlere destek sağlıyoruz. Beden dili, nefes, diksiyon ve atölye çalışmaları ile hazırladığımız eğitim içeriğimiz tiyatronun en temel niteliklerini sizlere kazandırabilecek bir eğitim içeriğidir.''