Oyunculuk Eğitimi

Eğitimler

Tüm Eğitimler, T.C. M.E.B. Özel Mecidiyeköy Kültür Merkezi Sinema ve Oyunculuk Kursu MKM.İstanbul tarafından verilmektedir. Sayfanın altında bulunan "şimdi başvur" linkinden kurumun web sitesine gidip bilgi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Hocaların hocası KAYHAN YILDIZOĞLU, yılların deneyimli oyuncusu olan KAYHAN YILDIZOĞLU Hocamız, uzun yıllardır profesyonel oyunculuk eğitimi vermekte ve sayısız oyuncu kazandırarak rekorlara imza atmıştır.

Eğitim Programı İçeriği

Başarılı bir oyuncunun sahip olması gereken tüm özellikleri sizlere sunmayı hedeflediğimiz oyunculuk eğitimimizde uzman eğitmenlerimiz sizlere sahne ve beden dilinin kullanımı, kamera oyunculuğu, diksiyon, doğaçlama ve doğru nefes tekniklerini etkili bir şekilde öğretmektedir.

Çağımızın gerekliliklerine uygun olarak verilen oyunculuk eğitimleri sonrasında sahne sanatlarında yer alabilme ve başarılı bir oyuncu olabilme hayallerinizi hayata geçirmeye başlayabilirsiniz."

Eğitim Süresi

Haftanın 2 günü, günde 3 saatlik eğitimler ile haftada 6 saat olmak üzere 96 saatlik eğitim verilmektedir. Toplam süre 16 hafta, yani 4 aydır. 

Eğitim Sonrası

Eğitimlerin tamamlanmasının ardından yapılan sınavlarda başarılı olan kursiyerlere Millî Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilecektir.
Ajansımıza kayıtlı olan kursiyerlerin sunumları "Eğitimli Oyuncu" olarak gerçekleştirilecektir.