Oyunculuk Eğitimi

Eğitimler

Hocaların hocası KAYHAN YILDIZOĞLU, Aypi Ajans ve APA (Özel Ayrı Performans Akademisi Sinema ve Oyunculuk Kursu) ile sizleri tam eğitmek için yollarını birleştirdi. Yılların deneyimli oyuncusu olan KAYHAN YILDIZOĞLU Hocamız, uzun yıllardır profesyonel oyunculuk eğitimi vermekte ve sayısız oyuncu kazandırarak rekorlara imza atmıştır. Aypi Ajans  ile uzun süreli bir birlikteliğe imza atan hocamız ilk hedef olarak 2000 yeni yüz profesyonel oyuncu eğiterek sektörü eskiyen yüzlerini yenileyeceğini söyledi ve ilave etti ; 

'' Gelecek planlarınız arasında tiyatro sahneleri, sinema ya da televizyon sektöründe oyunculuk yapmak bulunuyor ise doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Uzun yıllardır bu sektör içerisinde yer alan tecrübeli ekibimiz ile birlikte hazırladığımız oyunculuk eğitimi programımız tamamen günümüzün şartlarına uygun olarak hazırlanmış bir eğitim programıdır.

Eğitim Programı İçeriği

Başarılı bir oyuncunun sahip olması gereken tüm özellikleri sizlere sunmayı hedeflediğimiz oyunculuk eğitimimizde uzman eğitmenlerimiz sizlere sahne ve beden dilinin kullanımı, kamera oyunculuğu, diksiyon, doğaçlama ve doğru nefes tekniklerini etkili bir şekilde öğretmektedir.

Çağımızın gerekliliklerine uygun olarak verilen oyunculuk eğitimleri sonrasında sahne sanatlarında yer alabilme ve başarılı bir oyuncu olabilme hayallerinizi hayata geçirmeye başlayabilirsiniz."

Eğitim Süresi

Haftanın 2 günü, günde 3 saatlik eğitimler ile haftada 6 saat olmak üzere 96 saatlik eğitim verilmektedir. Toplam süre 16 hafta, yani 4 aydır. 

Eğitim Sonrası

Eğitimlerin tamamlanmasının ardından yapılan sınavlarda başarılı olan kursiyerlere Millî Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilecektir.
Ajansımıza kayıtlı olan kursiyerlerimizin sunumları "Eğitimli Oyuncu" olarak gerçekleştirilecektir.

Eğitim Yeri

Eğitimler APA (Özel Ayrı Performans Akademisi Sinema ve Oyunculuk Kursu)'da yapılacaktır.
Adres: Fulya Mh. Büyükdere Caddesi No:64/A Mecidiyeköy - Şişli / İstanbul

Eğitim Ücretleri

Ödeme Türü Peşin Taksit Sayısı Taksit Miktarı Toplam
Peşin, Nakit, Havale veya EFT 2700₺
990₺
- - 2700₺
990₺
Kredi Kartı (Bonus) - 9 taksite kadar 305,56₺ x 9
240.00₺ x 9
2750₺
2160₺
Senet 600₺ 8 taksite kadar 300₺ 3000₺

* Not: Kampanyamız çok kısa süre için geçerlidir.