Oyunculuk Eğitimi

Eğitimler

Hocaların hocası KAYHAN YILDIZOĞLU Aypi Ajans ile sizleri tam eğitmek için yollarını birleştirdi. Yılların deneyimli oyuncusu olan KAYHAN YILDIZOĞLU Hocamız, uzun yıllardır profesyonel oyunculuk eğitimi vermekte ve sayısız oyuncu kazandırarak rekorlara imza atmıştır. Aypi Ajans  ile uzun süreli bir birlikteliğe imza atan hocamız ilk hedef olarak 2000 yeni yüz profesyonel oyuncu eğiterek sektörü eskiyen yüzlerini yenileyeceğini söyledi ve ilave etti ; 

'' Gelecek planlarınız arasında tiyatro sahneleri, sinema ya da televizyon sektöründe oyunculuk yapmak bulunuyor ise doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Uzun yıllardır bu sektör içerisinde yer alan tecrübeli ekibimiz ile birlikte hazırladığımız oyunculuk eğitimi programımız tamamen günümüzün şartlarına uygun olarak hazırlanmış bir eğitim programıdır.

Eğitim Programı İçeriği

Başarılı bir oyuncunun sahip olması gereken tüm özellikleri sizlere sunmayı hedeflediğimiz oyunculuk eğitimimizde uzman eğitmenlerimiz sizlere sahne ve beden dilinin kullanımı, kamera oyunculuğu, diksiyon, doğaçlama ve doğru nefes tekniklerini etkili bir şekilde öğretmektedir.

Çağımızın gerekliliklerine uygun olarak verilen oyunculuk eğitimleri sonrasında sahne sanatlarında yer alabilme ve başarılı bir oyuncu olabilme hayallerinizi hayata geçirmeye başlayabilirsiniz."