Başvuru süreci nasıl işler

aypiajans.com sitesindeki başvuru  formundan ilgili formu doldurup, resimlerinizle başvuru yapmanız halinde, öncelikle başvurularınız cast editörlerimiz tarafından ilk elemeye tabi tutulur ve size başvurunuzun değerlendirilmeye alındığıyle ilgili e-posta veya SMS yoluyla bilgilendirme yapılır. Başvurunuz onaylandığı taktirde, cast tesmilcilerimiz tarafından sizinle e-posta ve SMS yoluyla iletişime geçilir. Son olarak randevu alarak ajansımızda görüşmeye davet edilirisiniz.

Başka bir şehirde şubeniz var mı?

Hayır, Aypi Ajans'ın tek şubesi iletişim sayfasında yer alan adrestir.

İstanbul'da yaşıyorum. Fotoğraf Güncellemesini nasıl yaparım?

İstanbul'da yaşayan üyelerimizin güncelleme işlemleri için ajansımıza gelmeleri gerekmektedir. Ajansımızda fotoğraf çekimi ve audition çekimleri yapılacaktır. E-Posta vb. yöntemlerle güncelleme kabul edilmemektedir.

İstanbul dışında yaşıyorum. Nasıl fotoğraf güncellemesi yapabilirim.

Eğer imkânınız varsa veya İstanbul'a geldiğiniz zamanlarda muhakkak ajansımıza gelmeye çalışın. Ajansımızda yapacağımız çekimler her zaman daha iyidir.

İstanbul'a gelemiyorsanız, cast@aypiajans.com adresine GÜNCELLEME konulu bir e-posta göndermelisiniz. E-posta içeriğinde kayıtlı üyenin adı, soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, boyu, kilosu gibi ölçüleri, şaç rengü, göz rengi, ten rengi bilgileri, bir yakının telefon numarası, yakının adı soyadı ve yakınlık derecesi yer almalıdır.

Fotoğraflarda dikkat edilecek şeyler:

Sitemizde oyuncu fotoğraflarını inceleyiniz. Aynı tarzda, arka taraf düz renk olacak şekilde direkt ışık vurmayan homojenize (gündüz bulutlu havadaki gibi)  ışıklı ortamda çekin ve gönderin. fotoğraflarda kayıtlı kişinin dışında farklı kişi, farklı eşya olmamalıdır. Dış çekim fotoğrafları olmamalıdır.

FOTOĞRAFLARDA HİÇ BİR ŞEKİLDE RÖTUŞ ve FİLTRE OLMAMALIDIR.

Yukarıdaki şekilde anlatıldığı gibi olmayan fotoğraflar kabul edilmeyecektir.  

Güncellemeler için herhangi bir ücret ödememiz gerekiyor mu?

Hayır. Güncellemeler tamamen ücretsizdir.

Ne kadar sürede fotoğraf güncellemesi yapılmalıdır?

17 yaşından küçük üyelerimiz için en geç her 6 ayda bir, 17 yaş ve üzeri üyelerimiz için yılda bir kez fotoğraf güncellemesi yapılmalıdır. Bunun dışında fiziksel özelliklerin değişmesi durumunda da güncelleme yapılmalıdır.

Güncellemeler neden önemli? Güncellemeler yapılmazsa ne olur

Güncellemeler, sunum dosyasındaki durumu ile kişinin aynı özellikleri taşıması gerektiği için önemlidir.

Güncelleme süresi dolduğunda üyenin kaydı silinmez fakat projelere dunumları durdurulur. 

Kayıt Sildirme İşlemleri

Kayıt sildirme işlemleri için üyelerimizin kendileri,  18 yaşından küçük olanların velileri bizzat ajansımıza gelerek kayıt sildirme işlemlerini yapabilirler. Uzaktan kayıt sistemi ile kayıt olmayan üyelerimizin diğer yöntemlerle kayıt sildirme talepleri dikkate alınmayacaktır.

Eğer uzaktan kayıt ile kayıt olduysanız cast@aypiajans.com adresine konu başlığı "kayıt sildirme / İsim soyisim" şeklinde olan, içeriğinde ajansımızda kayıtlı telefon numarası, isim soyisim, doğum tarihi ve kayıt sildirme sebebi yer alan mail göndermelidirler. Eksik veya yanlış bilgiler içeren, güncel olmayan telefon numarası içeren e-postalar dikkate alınmayacaktır.

Yukarıdaki yöntemler dışında herhangi bir şekilde kayıt sildirme talebi işleme alınmayacaktır.

Kayıt sildirme işlemi kabul edildiğinde; aktif sunumun bitişinden sonra gerçekleşecektir.

Not: Google vb.üçüncü parti web sitesi, uygulama gibi paltformlarda, arama motorlarında kayıt iptalinden sonra sonuçlar bir müddet daha çıkmaya devam edebilir. Ajansımızın bu durumla ilgili olarak bir bağlantısı bulunmamaktadır ve zaman bildirimi yapılmaz.