Cast Ajans Nerede, Nasıl Gidebilirim

27.11.2017 Genel Bilgiler  Cast Ajans Nerede, Nasıl Gidebilirim

Cast Ajans Nerede ve Nasıl Giderim

Cast Ajansımız İstanbul mecidiyeköy' de Büyükdere caddesi 45/30 kat : 6 Daire: 30 da hizmet vermektedir. Tarif olarak, Şişli ilçe emniyet müdürlüğü binasının hemen yanındaki binanın 6. katındayız. Cast Ajansımızın yönü  meydana meydana bakmaktadır. Herhangi bir ara sokağa girmeyiniz. 19 yıldır hizmet veren cast ajansımız şuan ki adresinde yaklaşık olarak 11 yıldır ikamet etmektedir. Ekteki Haritada bilgisi ile size genel olarak yön verecektir.

Cast Ajans nerede sorusuna ve Cast Ajans' a ulaşabilmek için bir kaç yönden tarif vereceğiz bu yazımızda. 

İSTANBUL ANADOLU YAKASINDAN GELECEK MİSAFİRLERİMİZ İÇİN TARİF

İstanbul Anadolu yakasından gelecek bir aday merkez olarak kadıköy' e gelecek ve ordan söğütlüçeşme' den metrobüse binerek mecidiyeköy durağında inecektir. Mecidiyeköy durağından meydana gelindiğinde, Şişli ilçe Emniyet müdürlüğü' nün olduğu binanın hemen yanındaki binada bizi bulabilirler.

Metrobüs ile gelmeyen adaylarımız yada misafirlerimiz, kartal yönünden gelecek ise 252 numaralı çift katlı İETT otobüsüne bindiğinde, mecidiyeköy meydan durağında indikten sonra 150 metre yürüyerek hemen cast ajansımızın olduğu binanın önüne gelebilir.

Tuzla tarafından 522 numaralı İETT otobüsüne binerek yine mecidiyeköy durağında indiğinde yine bize kolaylıkla ulaşabilir. 

Anadolu yakasından marmaray ile karşıya geçiyor ise, Marmaray Yenikapıda inip, ordan Hacıosman yönüne giden metro ile Mecidiyeköy durağında indiğinde yine bize kolaylıkla ulaşabilir.

Şehir dışından gelip SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI' nı kullanan misafirlerimiz ise uçaktan indikten sonra Havataş ın taksim yönü otobüsüne binerek Levent durağında iner ve hemen o durakta metroyu kullanarak Mecidiyeköy durağında inerek bize kolaylıkla ulaşabilir.

AVRUPA YAKASINDAN GELECEK OLAN MİSAFİRLERİMİZ İÇİN TARİF

Büyükçekmece, Avcılar, Sefaköy gibi benzer güzergahlardan gelen misafirlerimizin ajansımıza ulaşmaları çok kolay. 34 BZ kodlu metrobüse binerek Mecidiyeköy meydanda inerek Şişli İlçe emniyet müdürlüğünü sorduklarında hemen yan binası olarak bulunduğumuz binayı bulabilirler. Aksaray, laleli, kocamustafa paşa istikametinden gelen adaylarımız ise hacıosman metrosunu kullanarak mecidiyeköy durağında inerek yine bize aynı şekilde ulaşabilirler.

Şehir dışından otobüs ile gelen adaylarımız ise, Büyük İstanbul Otogarında indiklerinde, Geldikleri otobüs firmalarının mecidiyeköy' e servisleri Yok ise 75 O  numaralı İETT otobüsüne binerek direkt mecidiyeköy meydanda inebilir ve Cast Ajans a kolaylıkla ulaşabilir.

Şehir dışından uçak ile Atatürk Hava Limanı' na inen misafirlerimiz ise, Havalimanının hemen altındaki metroyu kullanarak Merter durağında inmelidir, kısa bir yürümeden sonra metrobüs merter durağından binerek Mecidiyeköy durağına gelerek cast ajansımıza ulaşabilir. Açıklayıcı olması için detaylı hat bilgileri ile sizlerin kolay ulaşım sağlamaya çalıştık.

Yinede ulaşımda zorlanırsanız lütfen 0212 288 0 333 ten yardım isteyiniz.