Bayan Dizi Oyuncusu

Hizmetler  Bayan Dizi Oyuncusu

Oyunculuk dünyasına giriş yapmak isteyen ve hayalinde dizi oyunculuğu olan kişilerin yer aldığı ajansımızda pek çok farklı yapım şirketinin bayan dizi oyuncusu ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Yer aldığımız ve destek verdiğimiz her projede başarılar ile dolu bir geçmişe imza atarak hizmetlerimizi sizler için sürdürmeye devam ediyoruz.

7’den 70’e tüm yaş grubundaki profesyonel ve eğitimli olan bayan dizi oyuncularımız ile dizi sektöründeki bayan oyuncu açığını kapatmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dönemsel olarak çekilen diziler, uzun soluklu planlanan diziler ve aklınıza gelebilecek tüm dizi projelerine bayan dizi oyuncularımız ile katkı sağlıyoruz.

Yeni Yüzler ile Dizilerinizi Renklendirin

Yeni yüzler keşfetmeyi seviyorsanız ve dizilerinizin tüm rollerinde kullanabileceğiniz tanınmamış, yeni ve yetenekli yüzler arıyorsanız Aypi Ajans olarak hizmetinizdeyiz. Dizi projelerinizin bayan oyuncu açığını kapatabilmek için geniş oyuncu kadromuz ile ihtiyaç ve taleplerinize yönelik hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz.

Her biri kendi alanında özel eğitim almış olan bayan dizi oyuncularımızı aradığınız fiziksel özelliklere ve diğer özelliklere göre değerlendirerek seçim yapabilirsiniz. Diksiyon, ses, mimik, nefes kontrolü ve fiziksel duruş eğitimlerinden geçen oyuncularımız dizilerinizde rol alabilmek için sizlerin taleplerini bekliyor.