Çocuk Manken

Hizmetler  Çocuk Manken

Çocuk manken hizmetleri konusunda her zaman şeffaf bir çalışma stilini benimseyerek sizlerin karşısına çıkmaya özen gösteriyoruz.

Kamera ve Fotoğraf Çekimi Eğitimleri

Türkiye’de pek çok kişi veya firmanın hala tam olarak benimseyemediği çocuk mankenlik konusunda profesyonel bir şekilde hareket ederek kurumsal bir çizgide sizlerin organizasyon, reklam çalışmaları, dizi ve sinema projelerinde ihtiyaçlarınızı karşılayabilmenizi sağlıyoruz.

Fiziksel açıdan tüm gereksinimlerinizi karşılayabilecek olan çocuk mankenlerimiz kameralar karşısında nasıl davranması gerektiğini bilen ve fotoğraf çekimi esnasında ışıkların karşısında rahat olmayı öğrenmiş olan mankenlerdir.

18 Yaş Altı Sözleşmeli Çocuk Manken Kadromuz Hizmetinizde

Her biri tarafımızdan sıkı bir eğitimden geçirilmiş olan çocuk mankenler, ülkemizde yayınlanmakta olan dizilerde, sinema filmlerinde ve reklam filmlerinde yer almaktadırlar. Velileri tarafından kontrol altında tutulan çocuk mankenlerimizin tamamı Aypi Ajans ile sözleşmeli olarak çalışmaktadır.

Güvenilir ve profesyonel bir şekilde yararlanabileceğiniz çocuk mankenlik hizmetleri arayışı içerisindeyseniz bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Hashtag: